Önder Bilgisayar Olarak EDM Bilişim Partneri Olarak, Sorunsuz, Hızlı ve Kolay Bir E-Dönüşüm Hizmeti Sunuyoruz.

 

Neden EDM Bilişim?

 

Sizin programınıza uyar!

Sizin programınıza uyar!450+ ERP ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programı içinden oluşturduğunuz faturalar, irsaliyeler, makbuzlar ve biletler otomatik olarak muhatabına gönderilir. Gelen faturalarınız ise ERP ve Muhasebe Programınızın cari ve stoklarına otomatik işlenerek müşavirinizin programına otomatik olarak aktarılır.

 

 

Hızlı kurulum ve eğitim yerli yerinde!

Hızlı kurulum ve eğitim yerli yerinde!Siz, e-Dönüşüm için EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra gereken tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından eksiksiz yerine getirilir. Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik İmza servisleri (e-imza) ve bu servislere dayalı verilen Elektronik Bordro, Ücret Pusulası ve Zaman Çizelgesi, Elektronik Mutabakat, Elektronik Tebligat, Elektronik İhtar hizmetleri için de tüm başvuru, aktivasyon, kurulum ve eğitim işlemleri EDM saha temsilciniz tarafından kendi yerinizde uygulanır.

 

 

İlgi 7/24 sizin üzerinizde!

İlgi 7/24 sizin üzerinizde!Türkiye’nin her ili ve ilçesinde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliğinin yanı sıra, EDM merkezde, 7/24 arayabileceğiniz bir asıl bir de yedek olmak üzere tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde uzman müşteri temsilciniz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman temsilcilerinize cep telefonu ve e-Postayla ulaşarak anında hizmet alır, hatta gece ve resmi tatiller dahil, bu iletişim noktaları üzerinden teknik nöbet merkezimize otomatik aktarılırsınız.

 

 

Ve diğer tüm detaylı bilgi için EDM Bilişim‘in resmi internet sayfasını inceleyebilirsiniz. E-Dönüşüm için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Önder Bilgisayar

Önder Bilgisayar, Tekirdağ'da kurulduğu günden bu yana, değişen teknolojik imkanlar ile kurumsal bir anlayışla tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Teknolojik imkanlar ile bilgisayar arıza teşhisi ve tamiri konusunda garantili işlemler ile siz değerli müşterilerine çözüm üretmektedir.

Bize Ulaşın

Adres: Yavuz Mh. Peştamelcı Cd. Bayol Pasajı No:14 İç Kapı:66

Telefon: 0282 262 93 12

E-Posta: info@onderpc.com

Web: https://www.onderpc.com