Bilgisayarınızın neden açılmadığının teşhisini koyalım ve en uygun fiyatlarla yeniden kullanıma açalım. Yeni bilgisayar almanın pahalılığı hepimizin malumu. Eskiden daha çok tamir yoluna gidiliyorken, 2000’li yıllar tüm eşyaları sıfırlama yılları olarak akıllarda kaldı. Fakat daralan ekonomik şartlar tekrardan tamir ettirme yoluna itti herkesi.

Bu yüzden, ekranı kırılan, açılmayan bilgisayar ve tabletlerinizi en uygun fiyatlarla tamir ettirerek, tekrar eskisi gibi kullanabilirisiniz. Hem aynı performansla sıfırdan farksız bir bilgisayarınız ve tabletiniz olur, hem daha fazla para vermeye gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bizi çekinmeden arayabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.


Önder Bilgisayar

Önder Bilgisayar, Tekirdağ'da kurulduğu günden bu yana, değişen teknolojik imkanlar ile kurumsal bir anlayışla tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Teknolojik imkanlar ile bilgisayar arıza teşhisi ve tamiri konusunda garantili işlemler ile siz değerli müşterilerine çözüm üretmektedir.

Bize Ulaşın

Adres: Yavuz Mh. Peştamelcı Cd. Bayol Pasajı No:14 İç Kapı:66

Telefon: 0282 262 93 12

E-Posta: info@onderpc.com

Web: https://www.onderpc.com